Працевлаштування на кафедрі промислового маркетинг

У 2000 році кафедрою промислового маркетингу було створено “Клуб випускників”, зустрічі якого відтоді відбуваються щороку. Основна мета Клубу – розвиток співпраці між кафедрою та компаніями, в яких працюють випускники, сприяння підтриманню ділових зв’язків між випускниками. Окрім цього, учасникі клубу мають нагоду виступити з промовою, взяти участь у дискусії стосовно тенденцій розвитку маркетингу в Україні, здийснити обім контактами.

У результаті активної співпраці з багатьма українськими компаніями щороку, навесні, кафедра промислового маркетингу організовує “Ярмарок вакансій” - дні зустрічей майбутніх випускників з роботодавцями, які дають можливість студентам довідатися більше про кар'єрні можливості та вимоги українських роботодавців, ознайомитися з цікавими та актуальними вакансіями, почути користі поради від провідних вітчизняних компаній, налагодити взаємовигідні контакти з підприємствами тощо.

Під час таких заходів викладачі отримують цікаву інформацію для підготовки практичних завдань, написання кейсів (ситуаційних вправ) про реальні підприємства, студенти – цікаві пропозиції для участі в реальних проектах, запрошення для проходження виробничої та переддипломної практикі, зокрема, в маркетингових дослідженнях, що є базою для написання дипломних робіт бакалавра, спеціаліста, магістра на прикладі реальних компаній.

Як наслідок, переважна більшість випускників кафедри промислового маркетингу працевлаштовуються одразу після закінчення ВУЗу і, за даними рекрутингових агентств, займають перше місце у рейтингах роботодавців, обіймають керівні посади на більшості провідних підприємствах і організаціях. Серед компаній, в яких працюють наші випускники, можна виділити: SONY, Nemiroff, «Космо», MitsubishiMotors, Fozzy Group, «Оболонь», KyivStar, «МТС», «Спортмастер», «Крафт Фудз Україна», Adam&Smithadv., «ElleУкраїна», Auchan, «Євро кар», Coca-Cola,  Samsung, PhillipNorris, «Богдан», «Віта люкс», «Світ чаю», телеканал «СТБ», «Гала-радіо», «ТАС-Комерцбанк», «Укргазбанк», «Поляна», Київська міська державна адміністрація, Державна податкова адміністрація м. Києва та багато інших.