Бакалаврат

Перелік спеціальностей та освітніх програм за якими проводиться набір на 1 курс (бакалавр):Офіційні документи знаходяться за посиланнями: https://pk.kpi.ua/official-documents/ 

Списки зарахованих з 01 вересня 2021 року на перший курс за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти — денна та заочна форми навчання:

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

Списки рекомендованих до зарахування з 01 вересня 2021 року на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти — денна та заочна форми навчання:
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

Прийом на перший курс здійснюється відповідно до Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2021 році

Зарахування на перший курс здійснюється на конкурсній основі на підставі оцінок зовнішнього незалежного тестування (ЗНО), що проводить Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Відповідно до правил прийому у 2021 році для вступу на перший курс факультет менеджменту та маркетингу будуть враховані Результати ЗНО з трьох наступних загальноосвітніх дисциплін:

Максимально можливий бал за кожну складову, яка враховується для участі у конкурсному відборі  – 200 балів (у випадку перевищення загальної суми усіх балів 200 – відбувається корегування загального рейтингу до максимально можливої кількості балів –200).

Абітурієнти можуть подавати сертифікати ЗНО, видані у 2018-2021 роках.

СК (сільський коефіцієнт) дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу.

Вступники надають довідку про реєстрацію місця проживання (за потреби) згідно з ДОДАТКОМ 13 до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року No 207. СК для осіб, що є внутрішньо переміщеними особами та проживають у селі без реєстрації, не застосовується.

Максимальні обсяги державного замовлення у 2021 році

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження фотокарток починається 01 липня 2021 р. Прийом заяв та документів розпочинається 14 липня 2021 р. 

Закінчення прийому заяв  та документів – 23 липня о 18-00 годині – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО.

Прийом документів на перший курс: м. Київ, станція метро «Політехнічний інститут», проспект Перемоги 37, 7 корпус, аудиторія 120.  

Телефон гарячої лінії: (096) 318-06-65 

e-mail: vk.fmm@ukr.net

Чат в Telegram: Абітурієнт ФММ


Додаткова інформація