4 – 7 жовтня 2022 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувалась Міжнародна конференція інженерного товариства IEEE з системного аналізу та інтелектуальних обчислень (SAIC-2022). Цьогорічний масштабний науковий захід став результатом плідної співпраці
Інституту прикладного та системного аналізу та Факультету менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського.
4 жовтня в Залі Адміністративної ради відбулася церемонія відкриття конференції та пленарне засідання за участю ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського, д.т.н., професора, академіка НАН України, Згуровського М.З., декана ФММ, д.е.н., професора Кравченко М.О та ін.
5 та 6 жовтня було організовано роботу секцій з використанням платформи Zoom.
Програма конференції охопила п’ять тематичних напрямів.
Авторським колективом ФММ представлено результати досліджень в секції № 5 «Data Mining for Complex Socio-Economic Processes and Systems (DMCSEPS)».
Завдяки SAIC-2022 відбувся обмін знаннями та досвідом, висвітлено наукові погляди та прогнози щодо перебігу важливих процесів, зокрема світового енергетичного розвитку в умовах перерозподілу політико-економічних акцентів та світових трансформацій.
Захід надав чудову можливість налагодити наукове міждисциплінарне партнерство та поглибити розуміння перспектив суспільного розвитку в умовах невизначеності.
Факультет менеджменту та маркетингу висловлює подяку колективу Інституту прикладного системного аналізу за плідну співпрацю, наукову дискусію та нові можливості професійного розвитку молодих науковців.