Інші заходи


На виконання Наказу №НОН/136/2023 від 19.04.2023, в КПІ ім. Ігоря Сікорського проводиться
І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.
На факультеті менеджменту та маркетингу є три спеціальності:

051 Економіка, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг.

Запрошуємо студентів та наукових керівників до участі.

Необхідно до 08 травня 2023 року надіслати наукові роботи в електронному вигляді та скан-копію відгуку наукового керівника на адресу competitionfmm@gmail.com

Наукові роботи повинні бути пошуковими за своїм характером, мати наукове й прикладне значення; оформлення має відповідати вимогам «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», що затверджено МОН України від 18.04.2017 р. № 605.

Бажаємо успіху конкурсантам!

З повагою,
Конкурсна комісія


Шановні аспіранти 3 та 4 року підготовки! Відділ аспірантури та докторантури запрошує Вас взяти участь у онлайн- зустрічі інформаційного та консультаційного характеру у форматі ZOOM. Під час зустрічі Ви зможете отримати відповіді на всі запитання, що стосуються підготовки в аспірантурі, насамперед питань щодо завершення роботи над дисертацією, вимог до публікацій за темою дисертації та правила проходження процедури захисту здобувачів ступеня доктора філософії. Для участі у вищезгаданій зустрічі прохання зареєструватись у Google-формі та пропонуємо внести до неї заздалегідь Ваші запитання https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_5lIEuxTtOMTxDCxdFDeXHeFyg5UgSE7wlsK70NSIfi7tOg/viewform?usp=sharing Повідомлення про дату зустрічі та Запрошення на конференцію ZOOM буде вам надіслано напередодні на вказану вами електронну пошту.


До уваги аспірантів 2022 року зарахування! Відділ аспірантури та докторантури запрошує Вас взяти участь у онлайн- зустрічі інформаційного та консультаційного характеру, яка відбудеться 18 листопада 2022 року о 12.00 у форматі ZOOM.

Під час зустрічі Ви зможете отримати відповіді на всі запитання, що стосуються підготовки в аспірантурі, серед них : 1) академічна мобільність, участь у міжнародних проектах; 2) відповіді на запитання, які виникли підчас визначення теми дисертації та оформлення індивідуального плану роботи аспіранта. Для участі у вищезгаданій зустрічі прохання зареєструватись у Google-формі https://forms.gle/SjvS5Qw8rPKVEe9dA


До уваги аспірантів! Доводимо до вашого відома інформацію про проведення інфо-вебінару “PhD in Ukraine”, який організовує Німецько-Українське Академічне Товариство https://ukrainet.eu/ З більш детальною інформацією про подію можна ознайомитися за посиланням: https://ukrainet.eu/2022/10/19/webinar-phd-in-ua/

Дата та час проведення: середа, 26 жовтня 2022 р., 17:00 – 18:30 (Київ)


До уваги аспірантів 2022 року зарахування! Відділ аспірантури та докторантури запрошує Вас взяти участь у онлайн- зустрічі інформаційного та консультативного характеру, проведення якої планується на 12 жовтня 2022 р., о 15.00 (Ваше відео бажано) Під час зустрічі Ви зможете отримати відповіді на всі можливі запитання, що стосуються підготовки в аспірантурі, захисту дисертації, інших питань.

До зустрічі потрібно:

1. Заздалегідь уважно ознайомитись з інформацією на сайті www.aspirantura.kpi.ua в розділі АСПІРАНТУРА.ЗАРАХУВАННЯ 2022
2. Заздалегідь визначити Ваші запитання та надіслати іх за допомогою Гугл-форми https://forms.gle/5FqKnQeVizkygKZ48
Приєднатись до конференції: https://us02web.zoom.us/j/85648045327?pwd=NXcwdDB6OURoY2RSN1ljLzd3eVJldz09


Запрошення для аспірантів 2021 року зарахування!
Відділ аспірантури та докторантури запрошує Вас взяти участь у онлайн- зустрічі інформаційного та консультаційного характеру, яка відбудеться 30 листопада 2021 року о 15.00 у форматі ZOOM. Під час зустрічі Ви зможете отримати відповіді на всі запитання, що стосуються підготовки в аспірантурі, серед них:

1) академічна доброчесність в КПІ ім. Ігоря Сікорського;

2) академічна мобільність, участь у міжнародних проектах;

3) доступ до електронних ресурсів НТБ ім.Г.І.Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського;

4) питання стипендіального забезпечення;

5) інформація профспілкової організації університету;

6) участь у наукових, інноваційних та міжнародних проектах. Запрошення на конференцію ZOOM:

https://zoom.us/j/98018412692?pwd=ZmR5NmpZOC80MzZQaWdJbDZUaVB3dz09


27 та 29 травня 2020 р. проведено тренінг за грантом від Jean Monnet Fund на тему «Досягнення та перспективи європейської інтеграції для України» (тренер к.е.н., доц. І. Манаєнко)

Тренінг за проектом «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine» (No 587138-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE) грант від Jean Monnet Fund з 01.09.2017, договір між Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» No 2017-2173/001-001.

Учасниками тренінгу були студенти 2-5 курсів та аспіранти різних спеціальностей Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Запорізького національного університету, Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка. У тренінгах взяли участь близько 30 осіб.


22, 24, 29 та 31 жовтня 2019 р. проведено Тренінг за грантом від Jean Monnet Fund на тему «Інтеграційні трансформації ЄС: напрями, динаміка, пріоритети» (тренер к.е.н. Чорній В.В.) та «Досягнення та перспективи європейської інтеграції для України» (тренер к.е.н. Манаєнко І.М.),

Для підвищення рівня практичного освоєння набутих знань учасників також залучено провідних фахівців з питань розвитку ЄС, зокрема: Чорнія Б., заступника генерального директора КП «Київське інвестиційне агентство» при КМДА, який висвітлював сучасний стан залучення інвестицій в умовах євроінтеграції; Хомич О., студентку ФММ, яка працює в компанії «Данон Україна», що розповіла про особливості роботи в європейській компанії; Жураківську К., магістра ФММ, яка поділилася з аудиторією своїм досвідом участі у європейських освітніх програмах.

Учасниками тренінгу були аспіранти та студенти 1-6 курсів різних спеціальностей, у тренінгах взяли участь близько 50 осіб.

ЧАТ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ https://t.me/FMM_KPI