З вересня 2023 року вперше для магістрів ФММ запроваджується
програма з можливістю отримання двох дипломів: України та Польщі за ОПП «Менеджмент міжнародного бізнесу»
спільно з Гірничо-металургійною академією ім. Станіслава Сташица в м. Краків
(Akademia Gorniczo-Hutnicza im. Staniclawa Staszica w Krakowie, AGH Krakow)

Студенти, що будуть зараховані до магістратури факультету менеджменту та маркетингу на освітньо-професійну програму «Менеджмент міжнародного бізнесу» мають можливість паралельно безкоштовно пройти навчання та отримати диплом за магістерською програмою «International Business» в AGH Krakow, який посідає перше місце серед технічних університетів Польщі за оцінками світових рейтингів.

Програма передбачає організацію навчання як в Україні, так і в Польщі.

Умови для зарахування в AGH Krakow:

1. Бути студентом ФММ КПІ ім. Ігоря Сікорського (зарахування в AGH Krakow можливе лише після зарахування до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського).
  2. Скласти тест з англійської мови (тест складається онлайн або AGH Krakow визнає результати навчання згідно додатку до диплому бакалавра випускника КПІ ім. Ігоря Сікорського).

Можливості для здобувачів, що навчатимуться за програмою подвійних дипломів з AGH Krakow:

1. Безкоштовне навчання в AGH Krakow.
  2. Отримання студентського квитка в AGH Krakow, що надає пільги на проїзд та інші пільги для студентів.
  3. Безкоштовне користування інформаційними ресурсами в AGH Krakow (бібліотека, тощо).
  4. Можливість участі у стипендіальних програмах (NAWA, Bonacha тощо).
  5. Бронювання гуртожитку на весь період навчання в AGH Krakow

Розглядаючи можливості участі у програмі потрібно зважати на обмеження перетину кордону України для певних категорій громадян, у зв’язку з чинністю правового режиму воєнного стану в країні.

Скористайся новими можливостями європейського освітнього простору!