У період 25.07.2022-29.07.2022 представники факультету менеджменту та маркетингу, завдяки величезній підтримці Відділу академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського, відвідали Університет Думлупінар (Кютахія, Туреччина) в рамках програми мобільності для викладачів Еразмус +.

У програмі взяли участь викладачі кафедри менеджменту підприємств Пічугіна М.А. й Артеменко Л.П., кафедри економіки та підприємництва – Шевчук Н.А. та заступник декана з міжнародної роботи Копішинська К.О. Під час візиту відбулись зустрічі з науковцями факультетів економіки та прикладних наук, а також інженерного факультету Університету Думлупінар.

Представлено результати поточної освітньої, наукової та міжнародної діяльності ФММ, визначено ключові напрями подальшої співпраці з турецькими колегами.

Також відбулись зустрічі з керівництвом університету: ректором Prof. Dr. Kâzım Uysal, проректором Prof. Dr. Hasan Göçmez.

Українську делегацію гостинно зустрів Почесний консул України в Кютахіі Erkan Güral.

Щиро вдячні нашим друзям з Туреччини за гостинність та підтримку! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!