Які можливості є в цій сфері для випускників програми «Менеджмент міжнародного бізнесу»?

Про це і не тільки ми говорили 13 вересня 2022 на зустрічі студентів групи УЗ-11мп з керівником ГО «Освітня фундація продуктового ІТ» Іллею Бачуріним.

Зустріч зі студентами відбулася у контексті співпраці, яку розпочав факультет менеджменту та маркетингу КПІ імені Сікорського, та зокрема викладачі кафедри менеджменту підприємств, в межах Всеукраїнського освітнього онлайн-курсу «Створення та розвиток IT-продуктів».

Магістри 2 року навчання при проходженні переддипломної практики матимуть можливість також пройти віртуальне стажування в IT-компанії GENESIS з використанням унікального онлайн-симулятора, розробленого командою професіоналів в IT.

Компанія GENESIS має тривалий та продуктивний досвід роботи на світовому ринку, вивчення якого безумовно буде корисним випускникам програми «Менеджмент міжнародного бізнесу».

Бажаємо успіху нашим студентам в опануванні курсу!

І щиро дякуємо Іллі Бачуріну за корисні настанови та поради щодо формування майбутньої кар’єри в сфері IT!