Факультет менеджменту та маркетингу об’єднався з факультетом лінгвістики, щоб показати, що знання з економіки, управління, фінансів та маркетингу необхідно поєднувати з вивченням мов, адже справжній управлінець повинен володіти не лише hard skills за спеціальністю, але й soft skills, зокрема і знання іноземних мов допомагають розширити співпрацю підприємств та вивести власний бізнес на міжнародний рівень.
Дякуємо учням за зустріч, а колегам за плідну співпрацю!
![](https://fmm.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-16_12-15-30.jpg)