Стажування


Студенти ФММ мають можливість участі в міжнародних проектах і програмах, які передбачають грантову підтримку навчання в університеті-учаснику програми тривалістю від одного семестру до одного навчального року.

Усі конкурси (і за міжнародними угодами, і за міжуніверситетськими угодами) проводить відділ академічної мобільності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Постійне стажування для студентів ФММ в EUROCONTROL (Бельгія)

Євроконтроль є міжнародною міжурядовою організацією, і в даний час налічує 41 державу-члена включно з Україною і 2 держави-учасниці Комплексної угоди (Comprehensive Agreement) та працює над досягненням безпечного та безперебійного управління повітряним рухом по всій Європі.

Щороку організація пропонує більш ніж 100 вакансій для стажування молодих людей з можливістю вчитися та працювати у підрозділах EUROCONTROL: експлуатаційний напрямок, бізнес, людські ресурси, комунікації, тощо.

Стажування триває від 3 до 12 місяців, а стажери отримують грант, який включає стипендію за фіксованою ставкою в розмірі 900 євро на місяць, а також відшкодування витрат на проїзд та оформлення візи громадянами, які не є членами ЄС.

Хто може подати заявку?

Кандидатам необхідно:

– мати громадянство однієї з країн-членів EUROCONTROL або Європейської конференції цивільної авіації ECAC;

– бути студентом закладу вищої освіти, аспірантом або молодим випускником (у такому випадку стажування має розпочатися протягом 12 місяців після завершення останнього навчання);

– бути повнолітнім відповідно до чинного законодавства в державі основного громадянства на дату початку стажування;

– добре володіти англійською та/або французькою мовами (письмово та усно), додаткові знання іншої мови є величезною перевагою (для стажування в Маастрихті потрібна лише англійська);

– звільнитися з роботи.

Як подавати заявку?

Кандидати повинні подати заявку он-лайн, надіславши своє резюме Europass та відповівши на запитання щодо мотивації, корисності та бажаного напряму стажування. Потім заявники, які були відібрані для стажування, матимуть пройти співбесіду по телефону зі своїм майбутнім колективом.

ЧАТ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ https://t.me/FMM_KPI