22 листопада 2022 р. викладачі ФММ провели черговий міжнародний вебінар з циклу лекцій Академії цифрових технологій і підприємництва, організованих в рамках співпраці з Альянсом університетів міст-побратимів м. ГуанчжоуAlliance of Guangzhou International Sister-City Universities (GISU) на тему: “Міжнародне науково-технічне співробітництво та Підприємництво 4.0”.

Лектори вебінару – викладачі кафедри міжнародної економіки:

Войтко Сергій Васильович – завідувач кафедри, д.е.н., професор, тема лекції «Industry 4.0 as a reason for quarantine restrictions 2020-2021»;

Корогодова Олена Олександрівна – к.е.н., доцент, тема лекції «Product Development 4.0»;

Кухарук Анна Дмитрівна – к.е.н., доцент, тема лекції: «Competitiveness 4.0 based on the economic harmonization»;

Скоробогатова Наталя Євгенівна – к.е.н., доцент, тема лекції «Investments in the circular economy under the conditions of Industry 4.0».

Факультет менеджменту і маркетингу виражає пошану і подяку Академії цифрових технологій і підприємництва та учасникам вебінару. До нових зустрічей!