08 грудня 2022 року факультетом менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського проведено IІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Бізнес, інновації, менеджмент: проблеми та перспективи», що у 2022 році присвячена 30-й річниці заснування факультету менеджменту та маркетингу.

В роботі конференції взяли активну участь почесні спікери, гості і члени програмного комітету з багатьох міст України, а також з Норвегії, Бельгії, Угорщини, Польщі, Латвії, Туреччини.
Зареєстровано 134 учасника на онлайн сесіях.

Протягом робочого дня 08 грудня працювали пленарні слухання, а також секційні засідання за 5 напрямами відповідно до напрямів роботи кафедр ФММ – Менеджмент; Економічна кібернетика; Економіка і підприємництво; Маркетинг; Міжнародна економіка.

На пленарному засіданні виступили відомі в галузі економіки та управління вітчизняні й зарубіжні науковці та практики:

Представники ФММ КПІ ім. Ігоря Сікорського:

• декан факультету менеджменту та маркетингу, д.е.н, проф. Кравченко М.О.;
  • завідувач кафедри менеджменту підприємств, д.е.н, проф., Дергачова В. В.;
  • завідувач кафедри міжнародної економіки, д.е.н, проф. Войтко С.В.;

почесні запрошені спікери:

• Killion Munyama, prof., Senior Advisor in MD Global Agenda and Multilateral Affairs at the European External Services Action (EEAS) in Brussels (Belgium), WSG University in Bydgoszcz (Poland);
  • Niels Peter Østbø, Ph.D., Associate Professor, Department of Manufacturing and Civil Engineering (Norwegian University of Science and Technology, Норвегія);
  • Renáta Csabai, Senior project manager at Pannon Business Network Association (Угорщина);
  • Michal Trziszka, Ph.D., Associated Professor, Poznan University of Technology (Польща);
  • Драчук Ю.З., д.е.н., проф. (Інститут економіки промисловості НАН України);
  • Тупкало В.М., д.т.н., проф. (Київський університет інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія»);
  • Виноградова О.В., д.е.н., проф. (Державний університет телекомунікацій);
  • Касян С. Я., к.е.н., доц. (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»).

До організації конференції долучились викладачі, аспіранти й студенти всіх кафедр факультету – кафедри менеджменту підприємств, кафедри міжнародної економіки, кафедри промислового маркетингу, кафедри економіки і підприємництва, кафедри економічної кібернетики.

До конференції приєднався представник Альянсу університетів міст-побратимів м. Гуанчжоу – Steve Farr, Director of International Projects for the Secretariat Office of the Alliance of Guangzhou International Sister-City Universities

Висловлюємо пошану та щиру вдячність учасникам конференції за підтримку наукової ініціативи ФММ та чудові доповіді! До нових зустрічей!