uken

Освіта іноземних громадян

ФММ готує фахівців для більш ніж 23 країн світу!  Докладніше…


У 2019 р. студентами ФММ були громадяни 12 країн і вони обирали спеціальності:


Студенти навчаються українською і англійською мовами. Відгуки студентів і випускників 


Кращі іноземні студенти 

Першою серед іноземних студентів ФММ диплом магістра з відзнакою одержала громадянка Соціалістичної Республіки В’єтнам Зионг Нгок Ань у 2005 році за спеціальністю менеджмент ЗЕД.


Урочисте вручення дипломів випускникам ФММ

Диплом магістра з відзнакою — результат наполегливої роботи студента протягом п’яти років навчання. 

    Дипломи PhD одержали вихованці ФММ:1. Е. Аль Насер, Іран, 2002, керівник проф., к. е. н. Довгань Л.Є.2. Фархад Паранд, Іран, 2006, керівник проф., д. е. н. Каніщенко О.Л.3. Ма Пін, КНР, 2010, керівник доцент, к. е. н. Войтко С.В.4. Корд Камран, Іран, 2011, керівник доцент, к. е. н. Войтко С.В. 


Вартість навчання іноземних громадян на ФММ визначається у квітні поточного року на наступний навчальний рік факультетом самостійно на підставі рекомендацій університету і закріплюється наказом по університету. «Вартість навчання на поточний рік» (посилання на матеріали другого рівня) 


З правилами вступу іноземних громадян до НТУУ «КПІ» на факультет менеджменту та маркетингу можна ознайомитися на сайті Центру міжнародної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського, про роботу підготовчого відділення університету для іноземних громадян можна дізнатися на сайті Центру міжнародної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського


Наші випускники: