Заходи

НТСА ФММ, крім щорічної міжнародної конференції «Науково-технічний розвиток», організовує та проводить ряд інших заходів. Це семінари на актуальні теми економічної науки, які представляють молоді вчені факультету менеджменту і маркетингу, а в обговореннях беруть участь всі бажаючі студенти.

 

Активісти НТСА ФММ разом з НТСА КПІ організовують засідання дебатного клубу. Дебатний клуб — це можливість висловити свою позицію з актуальних проблем політичного, соціального і економічного життя України і світу. Беручи участь в самих цікавих і самих запеклих дискусіях, дебатери розвивають свої ораторські здібності, вдосконалюють вміння логічно, лаконічно й переконливо викладати думки, вчаться слухати і сприймати конструктивно будь-яку позицію.

 

Формат дебатів у клубі — британські парламентські дебати. Цей формат моделює собою дискусію в британському парламенті, тому не дивно, що команди називаються «Урядом» та «Опозицією», а суддя — «Спікером Палати». Даний формат є офіційним для Чемпіонатів Світу та Європи, а також для абсолютної більшості дебатних турнірів, що проходять в Європі. Саме з цим форматом відбувається основна частина студентських дебатних змагань в Україні.

 

Студенти-члени НТСА ФММ організовують змагання з інтелектуальної гри «Брейн-ринг», в яких можуть брати участь команди, що складаються зі студентів всіх факультетів НТУУ «КПІ».

 

Також НТСА ФММ планує провести конкурс бізнес-кейсів за підтримки компаній, які є найбільшими роботодавцями Україні.

 

Сторінка НТСА в соціальній мережі: vk.com/public60067046 

 

План заходів НТСА факультету менеджменту та маркетингу на поточний навчальний рік

 


Проведні науково-практичні конференції та семінари по роках 

Детальна інформація у звітах з наукової дільності факультету 

Заходи 2018 року 

Заходи 2017 року