Працевлаштування на кафедрі міжнародної економіки

Кафедра міжнародної економіки здійснює підготовку та сприяє працевлаштуванню випускників спеціальності «Міжнародної економіки». Активну діяльність ведемо на щорічному «Ярмарку професій», «Ярмарку вакансій», співробітничаємо з Центром працевлаштування та розвитку кар'єри НТУУ "КПІ" тощо.

Ці заходи є традиційними для НТУУ «КПІ» і вже вкотре проводяться для зустрічі майбутніх випускників з керівниками організацій-роботодавців. Також періодично здійснюються зустрічі з представниками провідних українських підприємств. А для студентів – це можливість безпосередньо поспілкуватись з представниками успішних компаній та встановлювати прямі контакти. Професорсько-викладацький склад також надає консультації з питань планування професійної кар’єри наших студентів.

Одним з перспективним для студента знайти роботу є виробнича та переддипломна практика студентів, де вони можуть показати свої знання, вміння та навички.

На сьогодні наші випускники працюють в „АВК-Пром”, „Агропромінвест плюс”, „Аналітичний центр „Соціоконсалтинг”, „Ерсте Банк”, „Вікар”, „Укртелеком”, „Страхова група „ТАС”, „Метро”, University of New Hampshire, «Укргазбанк», «Міжнародні Авіалінії України», „Кредит Європа Банк”, „Київський авіаційний завод „Авіант” тощо. В основному випускники працюють як керівники економічних підрозділів, економісти та головні економісти, менеджерами із зовнішньоекономічної діяльності, експертами та консультантами із зовнішньоекономічних питань. Більш широких можливостей працевлаштування надають унікальні знання фахівців з міжнародної економіки, а саме: аналіз зовнішньоекономічної діяльності підприємств, виявлення можливостей розвитку підприємства на зовнішніх ринках, аналітичні дослідження у сфері експортно-імпортних операцій, управління підрозділами спільних підприємств, знання митної справи, стандартів бухгалтерського обліку в інших країнах тощо.