Олімпіади та конкурси наукових робіт студентів

У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України на факультеті проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін за профілем кафедр факультету.

Терміни проведення Всеукраїнської студентської олімпіади:

• І етап на кафедрах факультету.
  • ІІ етап відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України.

У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України на факультеті проводиться І етап  Всеукраїнськогоконкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з дисциплін за профілем кафедр факультету.

•  І етап на кафедрах факультету:
  • ІІ етап відповідно до наказу МОН України.

Всеукраїнські олімпіади на базі факультету менеджменту та маркетингу

КПІ ім. Ігоря Сікорського під егідою МОН України:

2019 рік: 15-17 травня 2019 року на базі факультету менеджменту та маркетингу (кафедра менеджменту) КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ»

2018 рік: 16-18 травня 2018 року на базі факультету менеджменту та маркетингу (кафедра менеджменту) КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ»