20 жовтня 2022 року за ініціативи декана ФММ Кравченко М.О. проведено науково-методичний семінар «Формування наукового потенціалу факультету на засадах якості та результативності підготовки докторів філософії».
Метою семінару став обмін професійним досвідом та обговорення кращих практик з підготовки докторів філософії на факультеті менеджменту та маркетингу, а також забезпечення умов інформаційної підтримки діючих і потенційних наукових керівників в межах функціонування Школи наукових керівників ФММ.
Семінар об’єднав досвідчених вчених і молодих науковців, котрі долучились до обговорення актуальних питань підготовки досторів філософії на факультеті.
На семінарі виступили: д.е.н., проф., декан ФММ Кравченко М.О., д.е.н., проф., завідувач кафедри менеджменту підприємств Дергачова В.В., д.е.н., проф., завідувач кафедри міжнародної економіки Войтко С.В., к.е.н., доц., заст. декана з наукової роботи Кухарук А. Д.
Теми, що були розглянуті на семінарі:
- Нормативні орієнтири підготовки докторів філософії;
- Практика використання логічної схеми Ашерова щодо підготовки дисертаційних робіт;
- Забезпечення результативності підготовки докторів філософії: мотивація та моніторинг.
Питання, які було сформульовано науковцями кафедр менеджменту підприємств, міжнародної економіки, промислового маркетингу, економіки і підприємництва, економічної кібернетики сприяли розширенню проблематики семінару та створили підґрунтя для продовження плідних зустрічей в межах запровадженої ініціативи.
![](https://fmm.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-23_13-46-45.jpg)
![](https://fmm.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-23_13-50-42-2-1024x440.jpg)
![](https://fmm.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-23_13-50-42-1024x547.jpg)
![](https://fmm.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-23_13-50-43-2-1024x543.jpg)
![](https://fmm.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-23_13-50-43-1024x490.jpg)
![](https://fmm.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/НМС.png)